Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.


Ağrı ve Algoloji

Dr. Mehmet Ali ELMACIOĞLU


Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz

Çalışma Saatleri


Pazartesi
08:00 – 17:00
Salı
08:00 – 17:00
Çarşamba
08:00 – 17:00
Perşembe
08:00 – 17:00
Cuma
08:00 – 17:00
Cumartesi
08:00 – 13:00


Dr İletişim

İLETİŞİM BİLGİLERİ


0342 220 02 11

info@drmalielmaci.com


“İnsan doğası kendini iyileştirebilecek yeteneklere sahiptir, hekimin görevi hastasına bu yeteneklerini kullanabilecek ortamı sağlamaktır”.

Aslen Gaziantep’ liyim.  Gaziantep Anadolu Lisesi mezunuyum.

1992 yılında Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirdim.

Uzmanlık Eğitimini Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesinde Anesteziyoloji ve Reanimasyon dalında yaptım. İhtisas döneminde Algoloji (Ağrı Bilimi) ile ilgilenmeye başladım.

Ağrı ve Algoloji sertifikasyonlarını Türkiye ve Yurt dışı çalışmalarla tamamladım. Bu alanda Türk

Algoloji Derneği, WIP (World Institute of Pain) ve IAPS (International Association for the Study of Pain) üyeliklerime ve buna bağlı çalışmalarıma devam ediyorum.

Geçen yıllar sürecinde Tamamlayıcı Tıp ve Nöralterapi ile tanıştım. Bu alandaki eğitimlerimi Türkiye ve Almanya’da Prof. Dr. Hüseyin Nazlıkul ve ekibinden aldım.

Halen Türkiye Bilimsel Nöralterapi ve Regulasyon Derneğinde (BARNAT),  IGNH (Almanya Nöralterapi Derneği) ve IFMANT (International Federation of Medical Associations of Neuraltherapy) düzeyinde Eğitmen olarak görev almaktayım.

Manuel Terapi Diplomasını FİMM (International Federation for Manuel/Musculoskelatal Medicine) eğitimleri (Dr.Wolfgang Von Heymann, Prof. Dr. Cihan Aksoy, Prof. Dr. Hüseyin Nazlıkul) sonrasında almaya hak kazandım.

Applied Kinezyoloji Eğitimlerini ICAK (International College of Applied Kinesiology) kursları ile tamamladım.

Ozonterapi, Mezoterapi, Proloterapi, Tıbbi Kupa ve Hacamat alanlarında Sağlık Bakanlığı Sertifikasyonlarım bulunmaktadır.

Tamamlayıcı Tıp ve Algoloji alanında basılı makale, olgu/poster sunumlarım vardır.

Tamamlayıcı Tıp ve Regulasyon Tıbbı alanlarında, Uluslararası Kongre ve Sempozyumlarda Oturum başkanlığı, konuşmacı, Workshop uygulayıcısı ve poster sunumları ile yer almaktayım.

Yaklaşık 17 yıldır Türkiye’de ve Avrupa’da Ağrı bilimi ve Tamamlayıcı Tıp ile ilgili çalışmalarım halen devam etmektedir.  14 yıldır Gaziantep Mmt Amerikan hastanesinde çalışıyorum.


Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
footer_logo

Ağrı, tedavi edilebilir bir hastalıktır. Ağrılar herkesin yaşam kalitesini ciddi bir şekilde etkiler. Ağrılardan dolayı yaşam kalitenizin düşmesine izin vermeyin. Ağrı tedavi edilemez bir hastalık değildir.

Son Yazıları

Arşivler

@Copyright 2017 Trhost - Tüm Haklar Saklıdır

Şanlı Ambalaj